nonchalant

NAJPIĘKNIEJSZA KOLEKCJA SAMOCHODÓW W POLSCE.

   NAJPIĘKNIEJSZA KOLEKCJA SAMOCHODÓW W POLSCE.       


              Cześć polskiej historii motoryzacyjnej okresu międzywojennego oraz wczesnych lat 50tych stanowiła kolekcja luksusowych aut zgromadzonych w Grodzisku Mazowieckim, pod Warszawą. Niewielu już pamięta była to najpiękniejsza i najcenniejsza kolekcja samochodów w Polsce. Niektórzy twierdzą wręcz, że największa i najpoważniejsza w Europie.

                                                           

                                                                               Bugatti 57C Voll & Ruhrbeck

Przeczytaj więcej

Krawat jaki jest każdy widzi. Ale czy na pewno…

         Wydaje się, że zakup krawata to prosta rzecz. Znajdujemy, oglądamy, wybieramy. Kolor, materiał, faktura, rozmiar. Wszystko się podoba. Ale czy na pewno to wszystko co powinniśmy wiedzieć o naszym nowym zakupie?

 

Przeczytaj więcej

ZESTAW NA DZIŚ #1

ZESTAW NA DZIŚ #1

Przeczytaj więcej

Legenda piłki nożnej i ikona stylu - David Beckham

David Beckham urodził się w 1975 roku w Londynie. Pierwsze, profesjonalne kroki w piłce nożnej stawiał w Manchester United, przez wiele lat był zawodnikiem reprezentacji Anglii, w latach 2000 – 2006 na stanowisku kapitana drużyny. David Beckham uznawany jest za jednego z najbardziej popularnych i cenionych piłkarzy na całym świecie, o czym może świadczyć nagroda w postaci mianowania kawalerem Orderu Imperium Brytyjskiego, w podziękowaniu za zasługi dla futbolu przyznana w 2003 roku przez królową Elżbietę II.

Przeczytaj więcej

Inspiracja jest wokół i wewnątrz nas - Attanasio Fabio

Fabio Attanasio urodził się w Neapolu, obecnie jednak mieszka w stolicy włoskiej mody - Mediolanie. Początkowo myślał o karierze sędziego, ale jeszcze za czasów studenckich zaczął poświęcać się modzie, spędzając swój wolny czas w pracowniach krawieckich. 

Przeczytaj więcej

Historia dodatków - poszetka

Historia dodatków – poszetka

Bardzo prawdopodobne, że słowo poszetka nie wiele mówi większej części społeczeństwa. Zdecydowanie częściej bowiem spotyka się określenie, jakim jest butonierka. Mówiąc butonierka prawdopodobnie na 99% mówi się o poszetce. Poszetka potocznie bowiem jest chusteczką, która jest wkładana do kieszonki na piersi marynarki – czyli do brustaszy.

Przeczytaj więcej

​„Dzięki pracy wciąż czuję się młody” - Giorgio Armani


Giorgio Armani urodził się w 1934 roku we Włoszech, w miejscowości Piacenzy. W młodzieńczych latach marzył o tym, aby zostać lekarzem i nawet podjął studia medyczne, jednak jego plany uległy zmianom. Po dwóch latach przerwał studia i całkowicie poświęcił się modzie.

Przeczytaj więcej

Historia dodatków - krawat

Historia dodatków - krawat

Krawat jest w obecnych czasach jednym z najpopularniejszych, a jednocześnie najbardziej charakterystycznych elementów męskiego stroju. Panowie chcąc podkreślić swój ubiór, bardzo często decydują się na ten dodatek. I choć znany wygląd i kształt przyjął dopiero na początku XX wieku to jego historia sięga aż antyku.

Przeczytaj więcej

Koszyk

Suma: 0.00 PLN