Legenda piłki nożnej i ikona stylu - David Beckham

David Beckham urodził się w 1975 roku w Londynie. Pierwsze, profesjonalne kroki w piłce nożnej stawiał w Manchester United, przez wiele lat był zawodnikiem reprezentacji Anglii, w latach 2000 – 2006 na stanowisku kapitana drużyny. David Beckham uznawany jest za jednego z najbardziej popularnych i cenionych piłkarzy na całym świecie, o czym może świadczyć nagroda w postaci mianowania kawalerem Orderu Imperium Brytyjskiego, w podziękowaniu za zasługi dla futbolu przyznana w 2003 roku przez królową Elżbietę II.


Beckham znany jest z pomocy innym – wspiera UNICEF, a także jest założycielem dwóch szkółek piłkarskich – w Londynie oraz Stanach Zjednoczonych. Złośliwi nazywają go również celebrytą. Piłkarz bierze udział w wielu kampaniach reklamowych, współpracuje ze szwedzką firmą H&M, a wiele osób zazdrości mu wyglądu. 


Jego moda odzwierciedla klasyczny styl utożsamiany z angielskim dżentelmenem. Jak sam podkreśla, istotne są dla niego proste i klasyczne ubrania, które tworzą bazę dla dalszych stylizacji. Taka podstawa to odpowiedni wybór w każdym sezonie, niezależnie od panującej mody i przejściowych trendów. 


Znakiem rozpoznawczym Davida Beckhama są proste T-shirty w kolorze bieli oraz wszystkich odcieniach niebieskiego, klasyczne marynarki odpowiednio dopasowane do sylwetki oraz eleganckie buty. Swoimi stylizacjami niejednokrotnie udowodnił, że tego typu moda jest odpowiednia zarówno dla gwiazdy sportu, jak i zwykłego mężczyzny – męża i ojca. Ma być elegancko, schludnie, ale i wygodnie. 

Koszyk

Suma: 0.00 PLN